Stel cookie voorkeur in

Team Onderwijs

Amber Dinslage

Leerkracht groep 5a

wo, do, vr

adinslage@kcdgw.nl

Anne-Miek Stoffels

Leerkracht groep 8a

ma, di, vrij

astoffels@kcdgw.nl

Annerieke Olivier-van der Meijden

Leerkracht groep 7a

ma, di, woe

avdmeijden@kcdgw.nl

Auke van Schaaijk

Leerkracht groep 6b

wo, do, vr

avschaaijk@kcdgw.nl

Bas van Uden

Leerkracht groep 8b

ma t/m vrij

bvuden@kcdgw.nl

Britt Verhoeven

Leerkracht groep 3b

ma t/m vrij

bverhoeven@kcdgw.nl

Chantal van Ingen

Leerkracht groep 5a en groep 3a

ma, di, vrij

cvingen@kcdgw.nl

Claudette Voges

Leerkracht groep 1/2b

wo, do, vr

cvoges@kcdgw.nl

Cora van den Heuvel

Leerkracht groep 3a

ma, di, wo, do

cvdheuvel@kcdgw.nl

Diana Heijmans

Leerkracht groep 4b en 4a & specialist rekenen

ma, di, wo, vr (om de week)

dheijmans@kcdgw.nl

Edward van de Heuvel

Leerkracht groep 4a

ma, di, do, vrij

evdheuvel@kcdgw.nl

Han Essing

Gymleerkracht

woe, do

hessing@kcdgw.nl

Hanneke Hens

Directeur kindcentrum

ma t/m vr

hhens@kcdgw.nl

Hendrien Pelders

Ondersteuner groep 3, 4 en 5

ma, di, woe, do

hpelders@kcdgw.nl

Irene Verheugt

Leerkracht groep 4b

woe, do, vrij

iverheugt@kcdgw.nl

Jasper Stakenburg

Ondersteuner groep 6, 7 en 8

ma, di, do, vrij

jstakenburg@onskindbureau.nl

Joyce Peeters

Ondersteuner groep 1/2

di, woe, do

jpeeters@onskindbureau.nl

Kitty Betlem

Leerkracht groep 5b

di, woe, do

kbetlem@kcdgw.nl

Laura Vos-Jansen

Leerkracht groep 6a & specialist begaafdheid

woe,do: groep 6a, vrij: begaafdheidspecialist  

ljansen@kcdgw.nl

Lindy van den Braak

Leerkracht groep 1/2a

ma t/m vrij  

lvdbraak@kcdgw.nl

Lisanne van Kilsdonk

Leerkracht groep 5b & specialist taal

di, woe: groep 5b, do: groep 4a, vrij: specialist taal

lvkilsdonk@kcdgw.nl

Maaike van de Loo

Leerkracht groep 6b & Manager Onderwijs

ma, di: groep 6b, woe, do, vrij: manager

mvdloo@kcdgw.nl

Mandy Peters

Leerkracht groep 1/2c

woe, do, vrij

mpeters@kcdgw.nl

Marjolein van Gruijthuizen

Leerkracht groep 1/2c

ma, di

mvgruijthuizen@kcdgw.nl

Marlou Wingens

Leerkracht groep 6a

ma, di, woe (om de week), vrij

mwingens@kcdgw.nl

Melanie Pigmans

Groep 7b

ma t/m vr

mpigmans@kcdgw.nl

Monique Fokkema

Gastvrouw

ma, di, do, vrij

Pascalle Evers

Leerkracht groep 1/2b

ma, di, wo

pevers@kcdgw.nl

René van der Weel

Leerkracht groep 7a & specialist gedrag

ma, di: specialist gedrag, do, vrij: groep 7a

rvdweel@kcdgw.nl

Sanne van de Veerdonk

Leerkracht groep 5b

ma, do, vrij

svdveerdonk@kcdgw.nl

Susan Janssen

Leerkracht groep 8a

woe, do

sjanssen@kcdgw.nl

Yvonne van den Broek

Administratief medewerker

ma t/m vr

yvdbroek@kcdgw.nl