Stel cookie voorkeur in

Team Onderwijs

Amber Dinslage

Leerkracht groep 1/2c

wo, do, vr

adinslage@kcdgw.nl

Anne-Miek Stoffels

Leerkracht groep 8a

ma, di, vrij

astoffels@kcdgw.nl

Annerieke Olivier-van der Meijden

Leerkracht groep 7a

ma, di, woe, vrij  

avdmeijden@kcdgw.nl

Auke van Schaaijk

Leerkracht groep 6b

wo, do, vr

avschaaijk@kcdgw.nl

Bas van Uden

Leerkracht groep 8b

ma t/m vrij

bvuden@kcdgw.nl

Britt Verhoeven

Leerkracht groep 3b

ma t/m vrij

bverhoeven@kcdgw.nl

Chantal van Ingen

Leerkracht groep 1/2b en groep 3a

ma, di, vrij

cvingen@kcdgw.nl

Claudette Voges

Leerkracht groep 1/2b

wo, do, vr

cvoges@kcdgw.nl

Cora van den Heuvel

Leerkracht groep 3a

ma, di, wo, do

cvdheuvel@kcdgw.nl

Dana Bouwens

Leerkracht groep 7b

ma, di

dbouwens@kcdgw.nl

Demet Dayioglu

Ondersteuner groep 7

ma, di, woe, do

ddayioglu@onskindbureau.nl

Diana Heijmans

Leerkracht groep 4b & specialist rekenen

ma, di, wo (om de week), vr

dheijmans@kcdgw.org

Edward van de Heuvel

Leerkracht groep 5a

ma t/m vr

evdheuvel@kcdgw.nl

Emilie van Luytelaar

Ondersteuner groep 3

ma, di, do, vrij

evluytelaar@onskindbureau.nl

Hanneke Hens

Directeur kindcentrum

ma t/m vr

hhens@kcdgw.nl

Hendrien Pelders

Ondersteuner groep 4 en 5

ma, di, woe, do

hpelders@kcdgw.nl

Irene Verheugt

Leerkracht groep 6a

woe, do, vrij

iverheugt@kcdgw.nl

Jasper Stakenburg

Ondersteuner groep 6 en 8

ma, di, do, vrij

jstakenburg@onskindbureau.nl

Jolanda van de Ven

Ondersteuner groep 1/2

ma, vrij

jvdven@onskindbureau.nl

Joyce Peeters

Ondersteuner groep 1/2

di, woe, do

jpeeters@onskindbureau.nl

Kitty Betlem

Leerkracht groep 5b

woe, do, vrij

kbetlem@kcdgw.nl

Laura Vos-Jansen

Leerkracht groep 6b en groep 7a & specialist begaafdheid

ma, di: groep 6b, do: groep 7a, woe, vrij: begaafdheidspecialist  

ljansen@kcdgw.nl

Lindy van den Braak

Leerkracht groep 1/2d

ma t/m vrij  

lvdbraak@kcdgw.nl

Lisanne van Kilsdonk

Leerkracht groep 4b & specialist taal

di: taalspecialist, woe (om de week), do, vrij: groep 4b

lvkilsdonk@kcdgw.nl

Maaike van de Loo

Leerkracht groep 6a & Manager Onderwijs

ma, di: groep 6a, woe, do, vrij: manager

mvdloo@kcdgw.nl

Mandy Peters

Leerkracht groep 1/2b

woe, do, vrij

mpeters@kcdgw.nl

Marjolein van Gruijthuizen

Leerkracht groep 1/2c

ma, di

mvgruijthuizen@kcdgw.nl

Marlou Wingens

Leerkracht groep 7b

ma t/m vrij  

mwingens@kcdgw.nl

Melanie Pigmans

Groep 4a

ma t/m vr

mpigmans@kcdgw.nl

Monique Fokkema

Gastvrouw

ma, di, do, vrij

Nanique Timmerman

Leerkracht groep 5b & gedragsspecialist

ma, di: groep 5b, woe, do: gedragsspecialist

ntimmerman@kcdgw.nl

Pascalle Evers

Leerkracht groep 1/2b

ma, di, wo

pevers@kcdgw.nl

Sanne van de Veerdonk

Leerkracht groep 5b

woe, do, vrij

svdveerdonk@kcdgw.nl

Susan Janssen

Leerkracht groep 8a

woe, do

sjanssen@kcdgw.nl

Yvonne van den Broek

Administratief medewerker

ma t/m vr

yvdbroek@kcdgw.nl