Stel cookie voorkeur in

Team Onderwijs

Amber Dinslage

Leerkracht groep 1/2d

wo, do, vr

adinslage@kcdgw.nl

Anne-Miek Stoffels

Leerkracht groep 4b

ma, di, wo

astoffels@kcdgw.nl

Annerieke Olivier-van der Meijden

Leerkracht groep 4a

ma, di, woe, vrij  

avdmeijden@kcdgw.nl

Auke van Schaaijk

Leerkracht groep 1/2c

wo, do, vrij

avschaaijk@kcdgw.nl

Bas van Uden

Leerkracht groep 8b

ma t/m vrij

bvuden@kcdgw.nl

Britt Verhoeven

Leerkracht groep 3b

ma t/m vrij

bverhoeven@kcdgw.nl

Chantal van Ingen

Leerkracht groep 1/2a

ma, di, woe

cvingen@kcdgw.nl

Claudette Voges

Leerkracht groep 1/2b

wo, do, vr

cvoges@kcdgw.nl

Cora van den Heuvel

Leerkracht groep 3a

ma, di, wo, do

cvdheuvel@kcdgw.nl

Dana Bouwens

Leerkracht groep 1/2d & Engels vanuit Such Fun

ma, di, do

dbouwens@kcdgw.nl

Diana Heijmans

Leerkracht groep 7a & specialist rekenen

ma, di, vrij: groep 7a, do: rekenspecialist

dheijmans@kcdgw.nl

Edward van de Heuvel

Leerkracht groep 5a

ma t/m vr

evdheuvel@kcdgw.nl

Emmy Stumpel

Leerkrachtondersteuner

ma t/m vrij tot 12.00 uur

estumpel@kcdgw.nl

Hanneke Hens

Directie

ma t/m vrij

hhens@kcdgw.nl

Irene Verheugt

Leerkracht groep 1/2a & 6a

woe: groep 6a, do, vrij: groep 1/2a

iverheugt@kcdgw.nl

Iris Rutten

Leerkracht groep 5b

ma t/m vrij  

irutten@kcdgw.nl

Joost Schellekens

Leerkracht groep 6a

ma, di, do, vrij

jschellekens@kcdgw.nl

Karlijn de Haan

Leerkracht groep 4b

do, vr  

kdhaan@kcdgw.nl

Kirsten Schuttelaar

Leerkracht groep 7a

woe, do

kschuttelaar@kcdgw.nl

Laura Vos-Jansen

Leerkracht groep 6b & specialist begaafdheid

ma, di, woe: groep 6b, do, vrij: begaafdheidspecialist  

ljansen@kcdgw.nl

Lindy van den Braak

Leerkracht groep 1/2e

ma t/m vrij  

lvdbraak@kcdgw.nl

Lisanne van Kilsdonk

Leerkracht groep 6b & specialist taal

di: taalspecialist, do, vrij: groep 6b

lvkilsdonk@kcdgw.nl

Maaike van de Loo

Leerkracht groep 3a & Manager Onderwijs

ma, di, do: manager, vrij: groep 3a

mvdloo@kcdgw.nl

Mandy Peters

Leerkracht groep 1/2c

ma t/m vrij  

mpeters@kcdgw.nl

Marjolein van Gruijthuizen

Leerkracht Engels

ma, di

mvgruijthuizen@kcdgw.nl

Marlou Wingens

Leerkracht groep 7b

ma t/m vrij  

mwingens@kcdgw.nl

Melanie Pigmans

Leerkracht groep 6a

ma, di, do, vrij

mpigmans@kcdgw.nl

Monique Fokkema

Gastvrouw

ma, di, do, vrij

Nanique Timmerman

Leerkracht groep 4a & gedragsspecialist

ma, di: gedragsspecialist, do: groep 4a  

ntimmerman@kcdgw.nl

Pascalle Evers

Leerkracht groep 1/2b

ma, di, wo

pevers@kcdgw.nl

Sanne van de Veerdonk

Leerkracht groep 8a

ma, di, vrij

svdveerdonk@kcdgw.nl

Susan Janssen

Leerkracht groep 8a

woe, do

sjanssen@kcdgw.nl

Yvonne van den Broek

Administratief medewerker

ma, di, woe

yvdbroek@kcdgw.nl