Team Onderwijs

Anne-Miek Stoffels

Leerkracht groep 8a & ondersteuner

Werkdagen: ma, di, wo, vrij

Annerieke van der Meijden

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: ma, di, wo

Auke van Schaaijk

Leerkracht groep 7b & specialist gedrag

Werkdagen: wo, do, vr

Bas van Uden

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: ma t/m vr

Britt Verhoeven

Leerkracht groep 1-2a

Werkdagen: ma t/m vr

Chantal van Ingen

Leerkracht groep 1-2c

Werkdagen: ma, di, vr

Claudette Voges

Leerkracht groep 1/2b & specialist Het Jonge Kind

Werkdagen: wo, do, vr

Cora van den Heuvel

Leerkracht groep 3

Werkdagen: ma, di, do, vr

Diana Heijmans

Leerkracht groep 4b & specialist rekenen

Werkdagen: ma, di, wo, vr

Edward van de Heuvel

Leerkracht groep 5a & ondersteuner

Werkdagen: ma, di, do, vr

Hendrien Pelders

Ondersteuner

Werkdagen: ma, di, wo, do

Irene Verheugt

Leerkracht groep 3 en 4b

Werkdagen: wo, do, vr

Jasper Stakenburg

Ondersteuner gr 6, 7 en 8

Werkdagen: ma, di, do, vr

Joyce Peeters

Ondersteuner gr 3 en 4

Werkdagen: ma, di, do

Kitty Betlem

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: ma, di, wo

Koen van Beurden

Directeur

Werkdagen: ma t/m vr

Laura Vos- Jansen

Teamleider Ondersteuning & specialist begaafdheid

Werkdagen: wo, do, vr

Lindy van den Braak

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: ma t/m vr

Lisanne van Kilsdonk

Leerkracht groep 5a & specialist taal

Werkdagen: di, wo, do, vr

Maaike van de Loo

Teamleider Onderwijs

Werkdagen: di t/m vr

Mandy Peters

Leerkracht groepen 6a & 6b

Werkdagen: wo, do, vr

Manon Limmen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Werkdagen: wo, do, vr

Marjolein van Gruijthuijsen

Leerkracht groep 1/2d & ondersteuner

Werkdagen: ma (ocht.), di (ocht.), wo, do

Marlou Wingens

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: ma, di, wo

Melanie Pigmans

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: ma t/m vr

Monique Fokkema

Gastvrouw

Werkdagen: ma, di, do, vr

Pascalle Evers

Leerkracht groep 1/2b & ondersteuner

Werkdagen: ma, di, wo (om de week), do (ocht.)

René Slegers

Leerkracht 1-2d

Werkdagen: ma t/m vr

Sanne van de Veerdonk

Leerkracht groep 6a & specialist O&O leren

Werkdagen: ma, di, do, vr

Susan Janssen

Leerkracht groep 8a

Werkdagen: wo, do

Yvonne van den Broek

Administratief medewerker

Werkdagen: ma, di, wo, do, vr (ochtend)